Stacja Mercedes - Warszawa

Stacja Mercedes - Warszawa
Stacja Mercedes  to nowy, wakacyjny projekt przygotowany z myślą o miłośnikach sztuki, designu oraz muzyki.

 

Podczas licznych występów oraz projekcji nie mogło zabraknąć również sprzętu najwyższej jakości od HARMANA, dystrybuowanego przez ESS Audio i przeznaczonego do występów na żywo.

Stacja Mercedes to nowe miejsce, przygotowane specjalnie dla osób ceniących sobie ciekawe i nietypowe spędzanie czasu. Miłośnicy sztuki, designu, dobrego kina oraz motoryzacji przez całe wakacje mają możliwość uczestniczenia w licznych spotkaniach  z artystami.

 

Jest to także ciekawa propozycja dla osób ceniących sobie dobrą muzykę. W każdy piątek możemy się relaksować przy muzyce rozrywkowej, natomiast w soboty możemy posłuchać muzyki klasycznej.

Osoby odwiedzające Stację Mercedes z pewnością docenią serię występów live znanych gwiazd takich jak na przykład Marika, która 2 sierpnia zaprezentowała swoje najbardziej znane utwory w nowych aranżacjach.

 

Ze względu na ekskluzywny charakter koncertów, o najwyższą jakość dźwięku zadbała firma ESS Audio, która skonfigurowała sprzęt do występów na żywo specjalnie dla organizatora sprzęt największego na świecie producenta sprzętu audio, koncernu HARMAN.

 

Ponieważ nagłośnienie miało być z założenia mobilne, trwałe i łatwe w konfiguracji, wybrano aktywne kolumny serii JBL PRX. Na statywach rozstawiane są frontowe kolumny głośnikowe PRX 615M wspomagane subwooferami PRX 618S, zapewniającymi odpowiednie niskie częstotliwości. Jako monitory sceniczne zastosowano popularny model JBL'a PRX 612M.

Do obsługi wydarzenia ESS Audio zaproponowało najpopularnejszą obecnie na rynku cyfrową konsoletę mikserską Soundcraft Si Expression 2. Ten wybór okazał się wyjątkowo trafny, ponieważ seria Si Expression dysponuje większą mocą miksowania, niż jakikolwiek inny stół cyfrowy tej klasy. Ponadto ta kompaktowa konsoleta foniczna Soundcraft'a charakteryzuje się intuicyjnym interface'em, który nie przysparza problemu żadnemu realizatorowi.

Z kolei artyści do dyspozycji otrzymali czterokanałowy, wygodny w użyciu, bezprzewodowy, cyfrowy, system mikrofonowy AKG DSM 70 oraz przewodowe mikrofony AKG C451B, D5, Shure SM58 oraz Beta 91.


Warto dodać, że poza cotygodniowymi występami znanych artystów, nagłośnienie znajduje także zastosowanie i z powodzeniem jest wykorzystywane m.in. przy okazji środowego cyklu "Kino Samochodowe" oraz podczas czwartkowych "Dni Multimedialnych".

 


 

Galeria

  • mercedes2
  • mercedes22

Profesjonalny sprzęt, najlepsze brzmienie

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt służący do profesjonalnego nagłaśniania
i obsługi audio obiektów komercyjnych, stacji radiowych, czy dużych koncertów.

 

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem grupy Harman w Polsce, jednego
z największych producentów w branży audio.

Dzięki temu, szybciej niż inni umożliwiamy dostęp do najnowszych technologii
w produktach takich marek jak:
JBL, Crown, dbx, Soundracft, BSS Audio, Studer, AKG, Lexicon.

Projektujemy instalacje nagłośnieniowe, ale zapewniamy też szkolenia oraz prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Działamy kompleksowo, bo wiemy, że tylko tak możemy sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów.

Zobacz: Kolumny głośnikowe, Wzmacniacze, Procesory dźwięku, Mikrofony, Miksery

Instalacje i projekt nagłośnienia

Zajmujemy się tworzeniem projektów akustyki i pełną instalacją systemów nagłośnienia.

Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem, dzięki któremu nasze instalacje dźwiękowe zapewniają niezwykłe doznania audio.

Wiemy, że każdy obiekt wymaga indywidualnych rozwiązań, dlatego zawsze stosujemy unikalne projekty dopasowane na charakteru wnętrza, czy nagłaśnianego wydarzenia.

Działamy na rynku od 1989 roku. W tym czasie udało się nam zrealizować wiele prestiżowych instalacji. Nasze rozwiązania stosowane są w obiektach handlowych, stacjach telewizyjnych, hotelach, klubach, obiektach sportowych, a nawet w teatrach i filharmonii.

Zobacz: nagłośnienie sklepu, nagłośnienie klubu, nagłośnienie hotelowe, nagłośnienie kin, sale konferencyjne.


Wybrane realizacje: Stadion Narodowy, Sieci Sklepów H&M, Klub Syreni Śpiew, Orange Festival 2013, Giełda Papierów Wartościowych

Kontakt

ESS-Audio
ul. Graniczna 17
05-092 Łomianki-Dąbrowa
tel.: 22 2041 200

fax: 22 751 31 49

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Dane firmy

ESS-Audio
NIP: 118-179-21-22
GIOS: E0010471WBW
REGON: 140161594
XXI Wydz. Gosp. KRS: 0000237095
Bank Handlowy w Warszawie S.A.: 36103015080000000802830009

Google+