Restauracja Belvedere - Warszawa

 Nic zatem dziwnego, że właściciel restauracji postanowił ponownie zaufać temu sprzętowi. Tym bardziej że jeden z wymogów stanowił, aby były to urządzenia "eco-friendly", czyli zużywające jak najmniej energii i wykorzystujące ją w jak najefektywniejszy sposób.

Spełnienie tych oczekiwań zapewniła stosowana w produktach Harmana - w tym konkretnym przypadku we wzmacniaczach Crown DCi 4/600 oraz  DCi 4/300 - technologia Green Edge.


Cały system podzielony jest na osiem stref: trzy w głównej części restauracji , po jednej na balkonie, w pawilonie i toaletach, oraz dwie kolejne w ogrodzie.

Każda z nich może funkcjonować niezależnie, ale w razie potrzeby wszystkie można połączyć w jedną sieć dystrybucyjną.

 

Mózgiem całego systemu jest procesor BSS Soundweb London BLU-102, uzupełniony strefowymi modułami BLU-BIB oraz BLU-BOB i panelami sterowania. System ten umożliwia dowolną komutację sygnałów i kierowanie ich do dowolnie wybranych stref.

Od głośników wymagano natomiast, by oprócz wysokiej jakości brzmienia cechowały się dyskrecją wizualną. I tak w sali restauracyjnej w Oranżerii zainstalowano 11 kompaktowych zestawów głośnikowych JBL AC15-WH, pomalowanych - w zależności od umiejscowienia - na kolor srebrny lub rdzawy. Zestawy uzupełniono dwoma subwooferami JBL Control SB2, które pomalowano srebrną farbą.


Na balkonie z kolei pracuje sześć dyskretnie zamontowanych, niewielkich głośników satelitarnych JBL Control 52-WH, zaś w pawilonie, gdzie często odbywają się prezentacje multimedialne z wykorzystaniem ekranów LCD, nad oknami zainstalowanych i częściowo zamaskowanych specjalną tkaniną zostało osiem głośników JBL Control C23T.

 

Z racji funkcji pawilon wyposażono w zestaw sześciu mikrofonowych systemów bezprzewodowych AKG WMS470. Strefy towarzyszące, czyli foyer, szatnia i toalety nagłośnione są za pomocą głośników JBL 8128 oraz CS8004, po trzy sztuki jednych i drugich. Jeśli zaś chodzi o ogród, to zastosowano tu kolumny głośnikowe CRV z transformatorami - sygnał do nich dociera z głównego systemu odtwarzającego muzykę tła.


Na koniec, jakkolwiek opis ten bynajmniej nie wyczerpuje tematu, warto wspomnieć o tym, że restauracja Belvedere wyposażona została w mobilny system nagłośnieniowy, złożony z dwóch zestawów JBL PRX412M, subwoofera PRX418S oraz wzmacniaczy Crown XTi 4002 i 1002. Jest on wykorzystywany do nagłaśniania występów zespołów i DJ-ów podczas rozmaitych eventów.

Profesjonalny sprzet, najlepsze brzmienie

W naszej ofercie znajda Państwo sprzęt służący do profesjonalnego nagłaśniania i obsługi audio obiektów komercyjnych, stacji radiowych, czy dużych koncertów.
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem grupy Harman w Polsce, jednego z największych producentów w branży audio.
Dzięki temu, szybciej niż inni umożliwiamy dostęp do najnowszych technologii w produktach takich marek jak: JBL, Crown, dbx, Soundracft, BSS Audio, Studer, AKG, Lexicon.
Projektujemy instalacje nagłośnieniowe, ale zapewniamy tez szkolenia oraz prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Działamy kompleksowo, bo wiemy, ze tylko tak możemy sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów.

Zobacz: Kolumny głośnikowe, Wzmacniacze, Procesory dźwięku, Mikrofony, Miksery

Kontakt

ESS Audio

ul. Graniczna 17 | 05-092 Łomianki
tel.: 22 2041 200 | fax: 22 751 31 49
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00
e-mail: biuro@essaudio.pl

 

 

Instalacje i projekt nagłosnienia

Zajmujemy się tworzeniem projektów akustyki i pełna instalacja systemów nagłośnienia.
Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem, dzięki któremu nasze instalacje dźwiękowe zapewniają niezwykłe doznania audio.
Wiemy, że każdy obiekt wymaga indywidualnych rozwiązań, dlatego zawsze stosujemy unikalne projekty dopasowane na charakteru wnętrza, czy nagłaśnianego wydarzenia.
Działamy na rynku od 1989 roku. W tym czasie udało się nam zrealizować wiele prestiżowych instalacji.
Nasze rozwiązania stosowane są w obiektach handlowych, stacjach telewizyjnych, hotelach, klubach, obiektach sportowych, a nawet w teatrach i lharmonii.
Zobacz: nagłośnienie sklepu, nagłośnienie klubu, nagłośnienie hotelowe, nagłośnienie kin, sale konferencyjne.
Wybrane realizacje: Stadion Narodowy, Sieci Sklepów H&M, Klub Syreni Śpiew, Orange Festival 2013, Giełda Papierów Wartościowych

Dane firmy

ESS Audio

NIP: 118-179-21-22
BDO: 000010648
REGON: 140161594
XIV Wydz. Gosp. KRS: 0000237095
Bank Handlowy w Warszawie S.A.: 36103015080000000802830009
Wysokość kapitału zakładowego 200 000,00 zł

Polityka prywatności

ESS Audio © 2023